Lanthorn Платформер
Стрибки крізь п'ять світів
Інформація про гру
- Категорія
- Екшн
- Керування
- Дотик, миша, клавіатура
- Мови
- 20 мов
- Ціна
- Безкоштовно
Про гру Lanthorn Платформер
Маяки вздовж Маякової дороги згасли за одну ніч, від будякових пагорбів до зоряної обсерваторії на останній вершині. Ви ліхтарник із ліхтарем, у широкому капелюсі й довгому червоному пальті, і йдете дорогою, щоб знову їх запалити, поки тутешні істоти й старі машини намагаються вас зупинити.
Точний платформер: 60 рівнів і 5 таємних у п'яти світах, стрибок від стіни та ривок, п'ять босів, три самоцвіти на рівень, медалі за час і денний рівень.
Як грати в Lanthorn Платформер
Біжіть стрілками або A і D, стрибайте пробілом, Z або стрілкою вгору; що довше тримаєте стрибок, то вищий зліт, а вниз зі стрибком спускає з тонкого виступу. На телефоні тримайте ліву панель, щоб бігти, і натискайте кнопку стрибка праворуч. Працює і геймпад: стік або хрестовина для бігу, A для стрибка, X для ривка, Start для паузи. Кожен рівень іде від старту до останнього маяка. Дотик шипів, лави, пилки або боку істоти означає падіння: ви починаєте з останнього запаленого маяка, зібрані самоцвіти лишаються. Більшість істот вибиваються стрибком згори; у шипоспинів та іскор є шипи, на них стрибати не можна. У другому світі з'являється стрибок від стіни: тримайте в бік стіни, щоб ковзати, і стрибайте, щоб відштовхнутися. У третьому з'являється ривок: X, J або Shift кидають вас у напрямку, що тримаєте, раз за стрибок, заряд повертається після приземлення або дотику сфери. У кожному світі 12 рівнів: нові небезпеки з'являються по одній, а 12-й рівень це бій із босом. Таємний вихід в одному рівні кожного світу відкриває таємний рівень. На кожному рівні три самоцвіти й схований жетон, а таймер іде весь рівень: побийте золотий, срібний або бронзовий час заради медалі. Проходження першого світу відкриває складний режим з одним маяком на рівень. Денний рівень складається з кімнат одного світу і того дня однаковий для всіх.
Керування
- Сенсорний екран
- Тримайте ліву панель, щоб бігти, і натискайте кнопку стрибка праворуч; ривок і стрибок від стіни використовують ту саму розкладку після відкриття.
- Клавіатура
- Стрілки або A і D біжать, пробіл, Z або стрілка вгору стрибає, а X, J або Shift робить ривок після відкриття в третьому світі. Стік або хрестовина біжить, A стрибає, X робить ривок, а Start ставить на паузу.
Особливості
П'ять світів, 60 рівнів плюс 5 таємних
Кожен світ додає новий рух: стрибок від стіни у другому світі й ривок у третьому, з новими небезпеками по одній і боєм із босом наприкінці кожного світу.
Стрибок від стіни й ривок
Тримайте в бік стіни, щоб ковзати, і стрибайте, щоб відштовхнутися; ривок кидає вас раз за стрибок і заряджається знову після приземлення або дотику сфери.
Три самоцвіти й медальний час на рівень
Кожен рівень ховає три самоцвіти й жетон, а перемога над золотим, срібним або бронзовим часом дає медаль.
Таємні виходи
Один рівень у кожному світі ховає вихід до тринадцятого, таємного рівня.
Денний рівень
Складається з кімнат одного світу і того дня однаковий для всіх гравців.
Грайте на телефоні, комп'ютері чи геймпаді
Ліва панель і кнопка стрибка праворуч на сенсорному екрані, стрілки або A/D із пробілом на клавіатурі, або стік і кнопки на геймпаді.
Поради
- Тримайте стрибок для високого стрибка і відпускайте рано для короткого: короткі стрибки тримають вас під пилками й стелями.
- Стрибнути можна ще мить після того, як ви збігли з краю, а стрибок, натиснутий перед самим приземленням, теж спрацює, тож цільтеся в край.
- Тріснуті виступи обвалюються невдовзі після приземлення: не зупиняйтеся на них.
- Якщо тримати стрибок під час приземлення на істоту, відскок буде вищим і дістане до виступів, куди звичайний стрибок не долітає.
- З третього світу ривок повертається лише після приземлення або дотику сфери: бережіть його для прірви, яку не перестрибнути.
Поширені запитання
Як працює керування в Lanthorn Платформер?
Біжіть стрілками або A і D, стрибайте пробілом, Z або стрілкою вгору; що довше тримаєте стрибок, то вищий зліт, а вниз зі стрибком спускає з тонкого виступу. Другий світ додає стрибок від стіни, третій додає ривок на X, J або Shift.
Чи безкоштовна Lanthorn Платформер?
Так, усі п'ять світів, 65 рівнів і денний рівень безкоштовні, без облікового запису.
Чи зберігає Lanthorn Платформер прогрес?
Так, ваші рівні, самоцвіти й медальний час зберігаються на цьому пристрої автоматично. Щоб перенести той самий прогрес на інший телефон чи комп'ютер, скористайтеся Синхронізацією пристроїв і введіть виданий код, обліковий запис не потрібен.
Чи можна грати в Lanthorn Платформер на телефоні?
Так, панель зліва відповідає за біг, а кнопка справа за стрибок, і геймпад теж працює, якщо його підключити.
Як працюють контрольні точки?
На кожному рівні є маяки; дотик шипів, лави, пилки або боку істоти повертає вас до останнього запаленого маяка, але вже зібрані самоцвіти лишаються зарахованими.
Чи складна Lanthorn Платформер?
Нові небезпеки й рухи, як-от стрибок від стіни та ривок, з'являються світ за світом, і кожен світ завершується боєм із босом. Складний режим, який відкривається після проходження першого світу, залишає на рівні лише один маяк замість кількох.
Схожі категорії
Коментарі
Коментарів поки немає. Вони з'являються тут після перевірки.











